PMA Inwestycje Energooszczędne od ponad 8 lat buduje swoją pozycję eksperta w zakresie efektywności energetycznej na rynku budowlanym. Od 2009 roku zdobywamy doświadczenie, obserwujemy trendy i wciąż poszukujemy nowych szans rozwoju. Dziś ewoluujemy, by realizować nowe, ambitne cele jako Dembski Nowak.

 

Jak się zmieniamy?

Wierzymy, że za postęp odpowiadają ludzie. Zrównoważone, energooszczędne, nowoczesne budownictwo wymaga nie tylko optymalizacji i sprawnego podwykonawstwa, ale przede wszystkim oparcia się na partnerskich relacjach pomiędzy specjalistami z różnych dziedzin. Widząc rosnące zapotrzebowanie na udział doradców ds. efektywnosci energetycznej w procesach decyzyjnych, koncepcyjnych i projektowych, postanowiliśmy dostosować nasz sposób działania do zmieniającej się rzeczywistości. Dziś, dzięki wiedzy, doświadczeniu i determinacji w kierunku nieustannego podwyższania standardów na polskim rynku budowlanym, możemy współtworzyć budynki efektywne energetycznie.

 

Kompleksowa oferta

Podzieliliśmy nasze usługi na 5 głównych części, odpowiadających kolejnym etapom tworzenia lub modernizacji budynków:

  • doradztwo
  • analiza
  • projektowanie
  • realizacja
  • dokumentacja

 

Nowa misja i wizja

Wierzymy w filozofię zrównoważonego rozwoju. Naszą misją jest upowszechnianie rozwiązań budowlanych przyjaznych zarówno ludziom jak i środowisku. Chcemy, by każdy mógł żyć i pracować w budynkach efektywnie wykorzystujących zasoby naturalne przy jednoczesnym utrzymaniu łatwej i optymalnej kosztowo eksploatacji. 

 

Zmiana nazwy i identyfikacji wizualnej

Wraz z ewolucją PMA IE jako partnera biznesowego dokonaliśmy zmian w zakresie naszej identyfikacji: 

 

Ponieważ zależy nam, by w branży budowlanej współpraca między ekspertami była jak najbardziej bezpośrednia, nowa nazwa pochodzi od nazwisk założycieli firmy - Łukasza Dembskiego i Moniki Nowak. Chcemy personalnie angażować się w długoterminowy proces transformacji na rynku i brać odpowiedzialność za swoje działania. Połączone litery "M" i "W" oddają ducha współpracy, symbolizują progres a także odnoszą się do fundamentalnego dla nas zagadnienia jakim jest właściwa izolacja przegród. Określenie "budownictwo efektywne energetycznie", które uzupełnia logotyp, określa zarówno nasze kompetencje jak i ambicje do bycia motorem pozytywnych przemian.

Masz pytania?

Porozmawiajmy

Kontakt