Łukasz Dembski

Zawodowo

Jako Partner Zarządzający odpowiadam głównie za kontakty, negocjacje i wypracowywanie relacji zarówno z sektorem publicznym jak i prywatnym. Wciąż poszukuję nowych szans rozwoju, takich jak strategiczne partnerstwa, nowe rynki czy innowacyjne kompetencje. Interesuję się zarządzaniem operacyjnym oraz strategicznym, rozwojem rynku inwestycji budowlanych przede wszystkim w kontekście budownictwa zrównoważonego.

Prywatnie

Czas wolny od pracy poświęcam rodzinie, która mnie inspiruje oraz motywuje do działania. Staram się być aktywny sportowo, lubię biegać, grać w piłkę nożną oraz tenisa. Fascynuje mnie zarządzanie w sporcie, zwłaszcza budowanie zespołu, aspekty psychologiczne i motywacja.

Monika Nowak

Zawodowo

W Dembski-Nowak pełnię funkcję Partnera Wykonawczego. Zajmuję się modelowaniem energetycznym, wykonywaniem analiz oraz koordynuję pracę młodszych specjalistów. Posiadam ugruntowaną wiedzę o najnowocześniejszych technologiach z zakresu budownictwa zrównoważonego. Jestem absolwentką studiów I i II stopnia na kierunku Inżynieria Środowiska na Politechnice Poznańskiej. Pracę naukową łączę z działalnością ekspercką.

Prywatnie

Uwielbiam sport: jazdę konną, piłkę nożną, tenis, longboard i snowboard. Jestem miłośniczką dalekich i bliskich podróży, dobrego wina wypitego w towarzystwie bliskich mi osób, głośnej muzyki i filmów wywołujących refleksję. Od lat wspieram fundacje zajmujące się ochroną zwierząt.

Our mission

Our mission is to...

Masz pytania?

Porozmawiajmy

Kontakt